12019
YÜKLENİYOR...

Kamu Referansları

 

"Kamu Alanındaki" deneyimi sayesinde "Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişileri Bakanlığı Vs.." gibi birçok kurumuda  "Doğalgaz, Basınçlı Hava Tesisatları, HavalandırmaTesisatları ve diğer Mekanik Tesisat alanlarında" "İş Bitirme Belgelerine" sahiptir. 
 
Yeni aldığı ihaleleri ile Bursa Teknik Üniversitesi, Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Uludağ Üniversitesi gibi kamu kurumlarının çeşitli Mekanik Tesisat işlerinin yüklencisi olmuştur ve projeleri hızla tamamlamaya devam etmektedir.

Edindiği iş bitirme belgeleri ile 2.000.000 TL'ye kadar iş yüklenebilme kapasitesine sahiptir.
 
Bunun yanında "Doğrudan Temin" alımları kapsamında Kamu Hasteneleri Birliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğünde çeşitli iş bitirmelere sahip olan Paradoks Mühendislik A.Ş., Kamu Elektronik İhale Alımları'nda hatırı sayılır bir deneyime sahiptir.

Taahhüt grubunun yanında, proje çizimi hizmetide sunan Paradoks Mühendislik A.Ş., tophane semtinde bulunan "Devlet Hastanesi" nin Mekanik Tesisat çizim projesinide sürdürmektedir.


Özet olarak; Paradoks Mühendislik A.Ş., gerek "Mekanik Proje Çizim" hizmetlerinde gerekse "Mekanik Tesisat Taahhüt" alanında tamamladığı projeler ile güven sağlamış ve giderek artan iş potansiyeli ile Türkiye'nin ilk akla gelen "Mekanik Tesisat Proje ve Mekanik Tesisat Taahhüt" firması olma yolunda ilerlemektedir.

Referanslarımızın detayları aşağıdaki gibidir;