12019
YÜKLENİYOR...

Hakkımızda

   
   
Paradoks Mühendislik A.Ş., Paradoks Grup şirketleri altında  Bursa’da kurulmuş ve faaliyete başlamıştır.  Hedefi mühendislik veri tabanı paralelinde optimum fiyat politikası ile doğru ürünler üretmek ve uygulamaktır.
 
Doğalgaz, Basınçlı Hava, LPG, Su, Yağ vs.. gibi akışkanların yönlendirilmesi alanına giren Mekanik Tesisat Mühendisliğinin tüm branşlarında aktif proje ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

A. Kamu Deneyimi;

             "Kamu Alanındaki" deneyimi sayesinde "Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişileri Bakanlığı Vs.." gibi birçok kurumuda  "Doğalgaz, Basınçlı Hava Tesisatları, Havalandırma Tesisatları ve diğer Mekanik Tesisat alanlarında" "İş Bitirme Belgelerine" sahiptir. 
 
             Yeni aldığı ihaleleri ile TSK,Bursa il Emniyet MüdürlüğüBursa Teknik Üniversitesi, Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Uludağ Üniversitesi gibi kamu kurumlarının çeşitli Mekanik Tesisat işlerinin yüklencisi olmuştur ve projeleri hızla tamamlamaya devam etmektedir.

             Edindiği iş bitirme belgeleri ile 5.000.000 TL'ye kadar iş yüklenebilme kapasitesine sahiptir.
 
             Bunun yanında "Doğrudan Temin" alımları kapsamında Kamu Hasteneleri Birliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğünde çeşitli iş bitirmelere sahip olan Paradoks Mühendislik A.Ş., Kamu Elektronik İhale Alımları'nda hatırı sayılır bir deneyime sahiptir.

             Taahhüt grubunun yanında, proje çizimi hizmetide sunan Paradoks Mühendislik A.Ş., tophane semtinde bulunan "Devlet Hastanesi" nin Mekanik Tesisat çizim projesinide sürdürmektedir.


            Özet olarak; Paradoks Mühendislik A.Ş., gerek "Mekanik Proje Çizim" hizmetlerinde gerekse "Mekanik Tesisat Taahhüt" alanında tamamladığı projeler ile güven sağlamış ve giderek artan iş potansiyeli ile Türkiye'nin ilk akla gelen "Mekanik Tesisat Proje ve Mekanik Tesisat Taahhüt" firması olma yolunda ilerlemektedir.


B. Özel Sektör Deneyimi ;

            Paradoks Mühendislik A.Ş. taahhüt grubu olarak, ülkemizde faaliyette bulunan "Kahve Dünyası, Subway, Diş Dünyası, Akyapı, TKG Otomotiv, " gibi birçok kurumsal firmanın "Mekanik Tesisat Taahhüt" işlerini başarıyla tamamlamıştır.

             Kamu Deneyimi'ne sahip olan firmamız, yüklencisi olduğıu projeler için "Teminat Mektubu" uygulaması ile bir ilke daha imza atmıştır. "Sözleşme Tutarı" kadar verdiği "Banka Teminat Mektubu" ile, işi bitireceği süre ve işin kendisini müşteriye garanitilemiş olur.

            "Çalıştığı Mimar Kadrosu" ile, sektörün gereksinimlerini fazlası ile karşılayabilmektedir.

            
    Temel hizmet alanları aşağıdaki gibidir;
 
Sulama Tekniği
Arıtma Tesisatı
Basınçlı Hava Tesisatı
Doğalgaz İç Tesisat
Havalandırma Tesisatı
Havuz Tesisatı
Isıtma Tesisatı
Kızgın Su,Yağ ve Buhar Tesisatı
Klima Tesisatı
Lpg Tesisastı
Medikal Gaz Tesisatı
Sanayi Tipi Çamaşırhane Tesisatı
Sanayi Tipi Mutfak Tesisatı
Sıhhi Tesisatı
Soğutma Tesisatı
Yangın Tesisatı
Endüstriyel Doğalgaz Tesisatı


Firmamızla ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz..